Piraten make-up set op olie
5 Sterren 2 Reacties Bekijk ze
Piraten make-up set op olie
5 sterren 2 reviews Bekijk ze
2,95 € Van 5,95 € 50%
Laatste stuks!
Materiaal: Potlood: Eethylhexyl palmitate Ceresina Petrolatum Mica Bis diglycerill polyacrylate-2 microkristallijne was Fenoxietanol Caprylyl glycol Eethylhexyl glycerin. Kan bevatten (+/-): Ijzeroxiden (CI 77499). Palette: Ethylhexyl palmitate Polyisobutylene
Ref: 124852-0
Beschrijving
Word de meest grappige piraat met deze piraten make-upset! Inclusief alles wat nodig is om een authentieke look te creëren, perfect voor elk themafeest of carnaval.
Deze make-upkit bevat een palet met drie kleuren: wit, grijs en rood, ideaal om effecten op het gezicht te creëren. Het wordt geleverd met een sponsapplicator voor een gemakkelijke applicatie en een zwarte potlood om extra details toe te voegen. Daarnaast bevat de set drie sjablonen om je te helpen bij het maken van nauwkeurige en professionele ontwerpen, zonder complicaties!
Made by Funidelia, deze set is perfect voor avonturiers die in de huid van een piraat willen kruipen. Word de kapitein van het schip met deze make-up en maak je klaar voor een carnaval vol plezier!
Verzending en retouren
Betaalmogelijkheden
Waarschuwingen & Aanbevelingen
Foto´s van klanten:
Deel je foto's met ons op Instagram ! Tag ons als @funidelia #Funidelia om hier te verschijnen
Klantreviews:
- Reviews 2
- Gemiddelde beoordeling: 5 Sterren
Zagreb (Kroatië) 06-02-26
Super
Nuttig • Gecontroleerde aankoop
Κατερινη, Πιεριασ (Griekenland) 27-02-25
Nuttig • Gecontroleerde aankoop