Arabisch kostuum
5 Sterren 168 Reacties Bekijk ze
Arabisch kostuum
5 sterren 168 reviews Bekijk ze
16,99 € Van 16,99 €
Laatste stuks!
Niet in de verpakking: Ketting, bril, sigaar, sikje en bankbiljetten
Materiaal: 100% Polyester
Ref: 100947-0
Beschrijving
Domineer in luxe en extravagantie met dit kostuum van een Arabische sjeik voor volwassenen. Geïnspireerd op traditionele kleding, laat deze outfit je opvallen op elk verkleedfeest, carnaval of thematische evenement met een stijl die wijzig is van de woestijn royalty.
De set bevat een witte tuniek in een ruime en comfortabele stijl, met onderaan gestikte naden en een hoofddoek dat de authentieke sjeik uitstraling compleet maakt. Gemaakt van 100% polyester, is het licht en koel, ideaal voor lange uren van feestvieren. De band en de hoofddoek zijn naadloos, wat zorgt voor een gemakkelijke pasvorm en een natuurlijke val.
Dit kostuum is Made by Funidelia, wat garant staat voor kwaliteit en exclusiviteit. Als je op zoek bent naar een elegante en opvallende look, dan is dit jouw kostuum. Haal het in huis en laat de weelde jouw persoonlijke stempel op het feest zijn!
Verzending en retouren
Betaalmogelijkheden
Foto´s van klanten:
Deel je foto's met ons op Instagram ! Tag ons als @funidelia #Funidelia om hier te verschijnen
Klantreviews:
- Reviews 168
- Gemiddelde beoordeling: 5 Sterren
- Maat van het kostuum: Grande
Neftenbach (Zwitserland) 17-10-21
zoals op de foto kan de hoofddoek van een katoenen stof zijn gemaakt
Origineel bekijken • Nuttig • Gecontroleerde aankoop
Albacete (España) 13-02-25
Nou ja, een simpel kostuum, precies zoals ik het nodig had, de sjaal had iets groter gekund. Over het algemeen goed.
Origineel bekijken • Nuttig • Gecontroleerde aankoop
Dübendorf (Zwitserland) 25-10-23
Perfect, draag normale witte maat M maar L is beter
Origineel bekijken • Nuttig • Gecontroleerde aankoop